Blitz

 Breaking News

Modelet më të mira të të gjitha kohërave

April 21
19:46 2016

Veruschka

Veruschka
Picture 1 of 17

Viti 1960. Nga Kaliningradi, Rusi. Emri i saj: Vera Gottlieve Anna Grafin. Vajza e bukur bionde, e cila vizatonte "sy" në qepallat e syve të saj.

Një herë e një kohë para se të ishte Gigi, Kendall, madje edhe para se të ishte Kate Moss, ka pasur shumë modele të tjera. Nëse vajzat që përmendëm pak më sipër janë duke “thyer” Intagramin, në një epokë para internetit ekzistonin femra shumë të bukura, si Veruschka, Beverly Johnson, Cindy Crawford, Claudia Schiffer etj. Disa prej modeleve që përmendëm e shumë bukuroshe të tjera sundonin në pasarelat e modës në vitet ’90. Shfletoni galerinë për të parë modelet më të mira dhe të bukura të të gjitha kohërave.

Tags
Share