Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelet e flokëve më “in” që ju sugjerojnë yjet e Hollywood-it

September 09
17:29 2016

Çdo vit dalin trende të reja dhe modele të ndryshme flokësh. Këtë vit duket se moda ka rikthyer edhe njëherë modelin e flokëve të shkurtër. Shumë personazhe të Hollywood-it kanë zgjedhur  këtë model duke i mbajtur të shkurtra edhe për flokët e shtrirë, po ashtu edhe ato që i kanë kaçurrel.  Nuk duhet të keni frikë nga gërshërët. Ndonjëherë flokët e shkurtër nxjerrin më në pah tiparet e bukura të fytyrës suaj.

Shfletoni galerinë dhe shihni se si duken personazhet me një nga modelet e flokëve më “in” të momentit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje