Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moda e re e Nicki Minaj – një litar si reçipeta!

Moda e re e Nicki Minaj – një litar si reçipeta!
April 19
17:40 2017

Kohët e fundit, Nicki Minaj i është futur punës me kokë duke bërë gati këngë të reja dhe albumin e katërt.

Ama, kjo nuk e ka penguar reperen të lërë pas dore edhe daljet publike.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto ku shfaqet me veshje mjaft të çuditshme: një litar në vend të reçipetave, ndërkohë që ka  veshur pantallona të shkurtra të zeza.

Minaj nuk ka treguar akoma nëse kjo është një veshje me të cilën do të shfaqet në klipin që pritet të publikohet sot, “No Frauds” apo është pjesë e një “photoshooting”. Por një gjë është e sigurt: ajo do të na habisë si gjithnjë! /Blitz.al/

? Happy Easter ? We shootin! ?Awww made ya look ?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Komento
Shperndaje