Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moda e pranverës: Aq ndryshe u shfaq Lori Hoxha sa as i vëllai nuk e njohu!

Moda e pranverës: Aq ndryshe u shfaq Lori Hoxha sa as i vëllai nuk e njohu!
April 15
10:46 2018

Kanë qenë të shumtë personazhet e njohur si në Shqipëri por sidomos jashtë saj që kanë ndjekur tredin më të ri të look-ut pranveror: flokë të shkurtra!

Edhe blogerja Lori Hoxha ka vendosur të bëjë të njëjtën gjë. Ajo ka prerë flokët më shkurt se zakonisht, ka zgjedhur një kimbinim më pranveror dhe ka lyer buzët me një ngjyrë të ndezur të nuancës së kuqe. Kjo pamje kaq ndryshe e saj ndonëse e pëlqyer nga shumica e ndjekësve që ka në Instagram ka bërë që vëllai i saj i vogël Itan, i cili siç thotë Lori, mezi e ka njohur me këtë ndryshim.

Nëse ende nuk keni bërë një “eksperiment pranveror” me pamjen tuaj, kjo është fiks koha për tu frymëzuar për ta bërë një të tillë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje