Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mjafton fejesa dhe… ndoshta një beb! Miley Cyrus dhe partneri i saj mendojnë të mos martohen kurrë!

Mjafton fejesa dhe… ndoshta një beb! Miley Cyrus dhe partneri i saj mendojnë të mos martohen kurrë!
August 10
15:33 2018

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth mund të mos martohen kurrë!
Burime pranë çiftit kanë konfirmuar se ata janë tepër të lumtur me fejesën e tyre dhe martesën nuk e konsiderojnë si diçka te domosdodshme për ecurinë marrëdhënies. Por nuk mbyllet me kaq! Përflitet se Miley mund të jetë shtatzënë. Disa prej miqve të ngushtë të çiftit kanë trëguar se këgëtarja ka një sjellje ndryshe nga ajo Miley “e çmendur” me të cilën të gjithë jemi mësuar, nuk konsumon më alkool dhe ndjen të përziera në stomak. Partneri i saj, Liam nuk ndalon së prekuri barkun saj, shenjë kjo që mund të tregojë shumë.

Kjo ndoshta është dhe arsyeja se përse Miley nuk është shfaqur shumë në publik këto kohët e fundit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje