Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Miri dhe Landi zgjedhin dhuratat për vajzën e Dr.Florit…

Miri dhe Landi zgjedhin dhuratat për vajzën e Dr.Florit…
November 29
17:04 2016

Festat e fundit janë ato që na bashkojnë më së shumti me familjarët tanë. Në këtë periudhë të ftohtë të vitit duam që njerëzit tanë të dashur t’i kemi sa më pranë vetes dhe të shpenzojmë sa më shumë kohë me ta.

Të njëjtën gjë duket se mendojnë edhe këngëtarët e grupit West Side Family, Landi dhe Miri . Së bashku me vajzën e kantautorit të ndjerë, Kaltrinën, ata kanë filluar të bëjnë pazaret e Vitit të Ri.

Ja tek i shohim të dy të angazhuar teksa zgjedhin dhuratat për vogëlushen e mikut të tyre./Blitz.al

Shperndaje