Blitz

 Breaking News

Ministrja Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë

Ministrja Olta Xhaçka bëhet nënë për herë të dytë
October 12
09:29 2019

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë.

Burime për “BalkanWeb” bënë me dije se ministrja ka sjellë në jetë pak orë më parë vajzën e saj të dytë dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Pavarësisht shtatzënisë, ministrja Xhaçka nuk është shkëputur deri ditët e fundit nga detyra.

Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana.

Share