Blitz

 Breaking News

Ministri Klosi revoltohet keq me gazetaren, live: Ta dija që do me thoje këtë s’të vija në emision!

Ministri Klosi revoltohet keq me gazetaren, live: Ta dija që do me thoje këtë s’të vija në emision!
January 26
21:48 2020

 

I ftuar këtë të diel në Thumbon ishte ministri i Turizmit Blendi Klosi.
Klosi ka habitur që në fillim të intervistës me dy gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu madje ka thënë në program se po ta dinte nuk do të vinte.
Fatma e ftoi në studio të ftuarit përpara se të zbulonte emrin si “Ministria e Qejfit” kjo referuar turizmit si sektori që të gjithë ne e shohim me syrin e qejfit pasi nënkupton argëtim. Por ministrit Klosi nuk i ka pëlqyer kjo mënyrë të thëni dhe u shpreh se nuk ishte aspak dakort me këtë.
“Nuk më kanë quajtur ndonjëherë ministër qejfi. Nuk më pëlqeu, ta dija nuk do vija në emision”,-u shpreh Klosi.

Share