Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Miley Cyrus e Liam Hemsworth janë martuar dhe ne nuk dimë asgjë ?!

Miley Cyrus e Liam Hemsworth janë martuar dhe ne nuk dimë asgjë ?!
June 23
22:23 2018

Ata janë një ndër çiftet e preferuar në botë për historinë e tyre të dashurisë që të gjithë e kanë “zili”.  Duket se ata kanë avancuar në mardhënien e tyre dhe kanë zhvilluar edhe ceremoninë e dasmës. Kështu shkruajnë burimet pranë revistës  ‘Life & Style. Thuhet se  Liam Hemsëorth. Ata të dy kanë bërë një martesë sekrete në një rezidencë në Malibu. Fqinjët kanë treguar se janë dëgjuar zëra femijësh dhe muzikë gjithashtu të pranishëm ishin edhe familjarët e çiftit, babai i këngëtares Billy Ray, mamaja e saj Trish dhe 4 motrat e vëllezërit, por gjithashtu edhe familjarët e Liam, dy vëllezërit e tij, Chris dhe Luke.

Ndoshta mund të ketë qenë edhe një festë e zakonshme por burimet tregojnë se Miley kishte veshur një fustan të bardhë dhe ushqimi ishte i përzgjedhur . Deri tani nuk kanë dalë foto apo detaje të tjera nga kjo festë dhe na duhet të presim.

/Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje