Blitz

 Breaking News

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth do të martohen? Reagon nëna e këngëtares

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth do të martohen? Reagon nëna e këngëtares
June 27
11:51 2017

Baballarët gjithnjë i ngatërrojnë gjërat dhe në fund është detyra e nënave për t’i rregulluar. Një rast i tillë është ai i prindërve të këngëtares Miley Cyrus. Babai i saj, Billy Ray, postoi në Instagram një foto, e cila u interpretua si një njoftim martese. Nëna e Miley-t menjëherë ka reaguar duke hedhur poshtë aludimet e një martese të mundshme.

“Ajo nuk është duke ikur. Nuk është duke e martuar. Ata janë shumë të lumtur dhe po jetojnë në Malibu. Është shumë e lumtur dhe gjithnjë thotë se nuk e kupton përse të tjerët duan që Miley dhe Liam të martohen”,- shprehet Tish Cyrus. Epo, ata nuk janë duke u martuar. Ndoshta babai i këngëtares thjesht ka ndierë mall për të bijën./Blitz.al/

 

I’m so happy…you are happy @mileycyrus.

A post shared by Billy Ray Cyrus (@billyraycyrus) on

Share