Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth anulojnë planet për muajin e mjaltit në Bora Bora

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth anulojnë planet për muajin e mjaltit në Bora Bora
August 19
12:03 2016

Miley Cyrus  dhe Liam Hemsworth janë duke bërë përgatitjet e dasmës së tyre. Sipas një burimi të brendshëm, çifti kishte planifikuar të udhëtonte në Bora Bora për muaj mjalti, por e kanë anuluar përsëri.

Ata kanë anuluar planet sepse Miley nuk dëshiron të shkojë atje, por nuk kanë zgjedhur akoma një vend të ri për muajin e mjaltit.

Miley dëshiron të bëjë një ceremoni të vogël private, por Liam dëshiron të kundërtën, ai dëshiron një martesë  të madhe. Se çfarë do të vendosin, ngelet për t’u parë…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje