Blitz

 Breaking News

Miley Cyrus deklaron publikisht dashurinë për Liam Hemsworth

Miley Cyrus deklaron publikisht dashurinë për Liam Hemsworth
June 20
19:58 2016

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë zyrtarisht çifti më i bukur i Instagram-it në të gjithë planetin.

Miley ka postuar një foto në Instagram, e cila po bën xhiron në rrjetet sociale. Në foto këngëtarja ka veshur bluzën e Hemsworth-it. Ky veprim është komentuar si i adhurueshëm dhe fansat presin që të shikojnë një foto të çiftit “matchy matchy”. Miley, e cila këtë periudhë ka qenë shumë e rezervuar sa i përket jetës private, më në fund ka pranuar publikisht dashurinë e saj për Liam Hemsworth.

 

???

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Tags
Vip
Share