Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mila Kunis del për të ngrënë mëngjes me familjen e bashkëshortit të saj Ashton Kutcher

October 03
19:21 2016

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë ndër çiftet më të bukur.

Ata janë fotografuar nga paparacët duke dalë për të ngrënë mëngjes në Beverly Hills.

E veçanta e tyre është se shihen pothuajse gjatë gjithë kohës nën shoqërinë e njëri-tjetrit, por këtë herë ata kanë dalë me familjen për të ngrënë mëngjes bashkë.

Mila Kunis, e veshur me një bluzë pas trupit, që i tregon qartë format e saj të shtatzënisë, është duke shëtitur me ta, ndërkohë që Ashton bisedon me nënën e tij.

Mila dhe Ashton janë martuar në një ceremoni të fshehtë vitin e kaluar./Blitz.al/

mila-kunis-ashton-kutcher-out-la-october-2016-1 mila-kunis-ashton-kutcher-out-la-october-2016-2 mila-kunis-ashton-kutcher-out-la-october-2016-3 mila-kunis-ashton-kutcher-out-la-october-2016

Komento
Shperndaje