Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mike përgjithmonë! Aktoret e njohura shkëlqejnë në tapetin e kuq

November 13
12:48 2017

Image result for Jennifer Lawrence and Emma Stone

Jennifer Lawrence dhe Emma Stone janë dy ndër mikeshat më të mira në Hollywood. Madje mund të themi se ato janë të pandashme.

Ditën e shtunë ato kanë parakaluar në tapetin e kuq të eventit ‘Çmimet e Guvernatorëve në Hollywood”. Vajzat kanë qenë të veshura me fustane të bardhë e të zi dhe gjatë kohës që bënin foto në tapetin e kuq nuk kanë munguar as të qeshurat dhe shakatë mes tyre.

Image result for Jennifer Lawrence and Emma Stone

Shaka që vetëm miket e vërteta mund ti kuptojnë. Vajzat gjithmonë janë dukur mjaft argëtuese në eventet e ndryshme ku kanë marrë pjesë!/Blitz.al/

Academy Of Motion Picture Arts And Sciences' 9th Annual Governors Awards - Arrivals

Komento
Shperndaje