Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mihrije Braha uron bashkëshortin në Instagram: “Nuk e di çfarë do të kisha bërë pa ty”

Mihrije Braha uron bashkëshortin në Instagram: “Nuk e di çfarë do të kisha bërë pa ty”
December 01
19:50 2016

Një nga emrat më të njohur në skenën e muzikës shqiptare, Mihrije Braha, ka përdorur profilin e saj në Instagram për të uruar publikisht bashkëshortin e saj, Naim Abazin, për ditën e tij të lindjes.

Ajo ka postuar një video ku shfaqet duke kënduar bashkë me partnerin e saj (në skenë dhe në jetë) dhe ku shkruan: “Zemra ime, urime ditëlindjen! Nuk e di çfarë do të kisha bërë pa ty. Të dhëntë Zoti të gjitha të mirat!”.

Edhe ne bashkohemi me urimin e Mihrijes për bashkëshortin e saj. /Blitz.al/

 

Zemra ime urime ditëlindja…..nuk e di- Çka kisha bo pa ty……Dhasht zoti vetëm të mira…..M B

A video posted by +37745 493 662 na kontaktoni (@mihrijebraha) on

Komento
Shperndaje