Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Michelle Rodriguez mohon pretendimet për transfobinë

Michelle Rodriguez mohon pretendimet për transfobinë
September 17
16:06 2016

Michelle Rodriguez ka bërë të qartë se ajo nuk është transfobike dhe nuk do të jetë as në filmin e ardhshëm.

Rodriguez ka thënë: “Unë jam biseksuale dhe nuk do të bëja kurrë asgjë për të dëmtuar komunitetin LGBT. Ata duhet të qetësohen sepse filmi nuk do t’i dëmtojë”.

Këtë javë ajo ka postuar një foto me mjekër dhe ka shpjeguar se qimet në fytyrë i kishte për rolin e saj në film. Filmi i ri nuk do të dëmtojë asnjë, sepse ndryshimi i seksit në film është akt hakmarrjeje dhe nuk ka të bëjë me gjendjen emocionale të dikujt./Blitz.al/

Shperndaje