Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Michael Buble pozon për fotografin shqiptar

Michael Buble pozon për fotografin shqiptar
September 07
16:28 2016

Në profilin zyrtar të fotografit të njohur shqiptar, Fadil Berisha, mund të gjesh personazhe të ndryshëm shqiptarë e të huaj, të cilët kanë pozuar për aparatin e tij.

Së fundmi ka qenë ylli i njohur i muzikës xhaz dhe pop, Michael Buble, ai që ka punuar me shqiptarin për një set që pritet të publikohet së shpejti. Mesa kemi parë nga postimet në Instagram, kuptojmë se kemi të bëjmë me një fushatë për promovimin e orës “Rolex”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë fotografi në Instagram, ku ka publikuar dy nga fotot e realizuara me fituesin e çmimeve Grammy.

Buble i bashkangjitet listës së personazheve të famshëm që janë fotografuar nga Fadil Berisha, si Zendaya, Snoop Dog, Bebe Rexha etj./Blitz.al/

#grammyawardwinner @michaelbuble #michaelbuble #rolex #canadianartist

A photo posted by Fadil Berisha Studio (@fadilberisha) on

Favorite #Rolex shot with @michaelbuble love the mood the #light and #michaelbuble in action #50s #inspired

A photo posted by Fadil Berisha Studio (@fadilberisha) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje