Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Meshkujt që veshin funde

Meshkujt që veshin funde
March 14
13:03 2016

 

Fundet janë bërë për femrat dhe kjo nuk ka asnjë dyshim. Por, disa meshkuj kanë guxuar të dalin jashtë ‘modës’ duke veshur funde, edhe në evente të rëndësishëm madje.

Më poshtë janë 17 meshkujt guximtarë që kanë pozuar me funde

 

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment