Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Meshkujt më seksi gjatë vitit 2016

Meshkujt më seksi gjatë vitit 2016
November 27
19:40 2016

Revista e njohur Vogue ka bërë klasifikimin e fytyrave më të bukura të vitit 2016. Këta djem nuk mund ti injoroni dhe madje nuk do ti harroni kurrë. Këta janë mjaft të njohur dhe dallojnë për talentin e tyre, karizmat, kaakterin, stilin të cilt I bëjnë të jenë më të veçantë se të tjerët.

Më poshtë do të gjeni 20 prej fytyrave më të bukura të këtij viti./Blitz.al/

Justin Bieber

q10

Kit Harington

q9

Jaden Smith

q8

Nick Jonas

q7

Douglas Booth

q6

Zayn Malik

q5

Mattheu Noszka

q4

Jordan Vickors

q3

Nicholas Hoult

q2

Frank Ocean

q1

Tyler Clinton

e10

Presley Gerber

e9

BRooklyn Beckham

e8

Loyle Carner

e7

Alex Turner

e6

Rafferty Law

e5

Gabriel-Kane Day-Lewis

e4

Will Peltz

e3

Jamie Campbell-Bower

e2

Liam Hemsworth

e1

Shperndaje