Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Meshkuj të veshur më mirë në BMA

May 23
11:18 2016

Aidan Alexander

Aidan Alexander
Picture 1 of 7

Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën më të mirë për të veshur një kostum, ky është shembulli. Veshja ka goditur në shenjë, duke i shtuar edhe elementet si kollarja, këpucët dhe bluza e bardhë, që tregojnë një pamje klasike por jo të tepruar.

Kush e ka thënë se vetëm femrat tërheqin vëmendjen në tapetin e kuq? Të zgjedhësh një veshje të përshtatshme për një event si Billboard Music Awards është një “dhembje koke” edhe për meshkujt. Shfletoni galerinë për të parë 7 nga meshkujt të veshur më mirë në BMA mbrëmjen e djeshme.

Komento
Shperndaje