Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mesa duket gjërat janë bërë familjare mes Ledrit dhe të dashurës: Ja fotot që e vërtetojnë!

Mesa duket gjërat janë bërë familjare mes Ledrit dhe të dashurës: Ja fotot që e vërtetojnë!
March 17
21:31 2018

Kohët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se reperi Ledri Vula është në një lidhje me një vajzë të quajtur Sara.

Filimisht ata janë kapur mat në aeroportin e New York-ut e më pas vajza e ka shoqëruar Ledrin në festa të ndryshme.

Së fundmi ata kanë qenë në një dasëm së bashku! Blitz.al ka siguruar foto dhe video të dasmës në të cilat Ledri dhe Sara shihen në  praninë e njëri tjetrit. Duke marrë shkasë nga këto mund të aludojmë se gjërat mes çiftit të ri janë bërë familjare dhe ne ende nuk dimë gjë. Gjithësesi na mbetet të presim nëse edhe Ledri do t’ja bëjë “bam”./Blitz.al/

 

8AD88FED-114B-4745-AAF9-6E48E450B3B0

Komento

Shperndaje