Blitz

 Breaking News

Mes Kejvinës dhe Belindës kë zgjedh Ermal Mamaqi?

Mes Kejvinës dhe Belindës kë zgjedh Ermal Mamaqi?
July 20
08:08 2019

Mbrëmjen e djeshme moderatori Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “3shat”.

Gjatë intervistës me Romeo dhe Donald Veshaj, Ermali ka folur për Kejvina Kthellën, ish velinën e “Xing me Ermalin”, ku ka treguar se kanë patur një raport shumë të mirë me njëri tjetrin. Pas kësaj ai është pyetur se cilën prej velinave të emisionit të tij do më shumë: Kejvinën apo Belindën?

“Kejvinën e dua shumë. Belinda është një dashuri e re por nuk e kam njohur mirë”.-është shprehur ai.

Rikujtojmë se Belinda Dragoti është bërë pjesë e “Xing me Ermalin” pas vendimit që mori Kejvina për të vazhduar karrierën e saj në Itali./blitz.al

Share