Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mëngjesi për Noizy-n fillon me shumë dashuri

Mëngjesi për Noizy-n fillon me shumë dashuri
December 01
13:30 2016

Vetëm pak më parë, reperi i njohur Noizy ka postuar një foto me shumë dashuri në llogarinë e tij në Instagram.

Noizy është duke fjetur dhe mbesa e tij është duke i qëndruar pranë. Ajo shihet duke buzëqeshur teksa pret dajën të zgjohet nga gjumi. Një moment i bukur dhe shumë domethënës.

Bashkangjitur me foton ai shkruan: “Mirëmëngjes! Me dashuri nga Pari”.

Epo, mëngjes më të bukur se ky nuk besojmë se do të kishte pasur për reperin. Duket se mes Noizy-t dhe mbesës së tij ka një lidhje shumë të veçantë, madje ai nuk ngurron të publikojë shpeshherë foto me të në rrjetet sociale./Blitz.al/

noo

Shperndaje