Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mëngjeset ndryshe të Sonila Meços

Mëngjeset ndryshe të Sonila Meços
October 30
13:02 2016

Moderatorja e njohur Sonila Meço poston shpeshherë momente nga e përditshmja me të voglën e saj, Amaris.

Herë duke luajtur me të, duke vizatuar me të bijën, duke kaluar fundjavat familjarisht bashkë me babi Drinin, ato shfaqen gjithmonë krah njëra-tjetrës.

Në postimin më të fundit në Instagram,  moderatorja flet për një mëngjes ndryshe, ku dita nis me buzëqeshjen ngazëlluese të Amaris dhe pikturat e saj.

“Se ka mëngjese dhe mëngjese”, – shkruan Sonila Meço përbri fotos. /Blitz.al/

sonilaa

Komento
Etiketimet
Shperndaje