Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mendoni se Xheni dhe Benardi nuk zihen më? Shihni ç’bëjnë “live” në emision

Mendoni se Xheni dhe Benardi nuk zihen më? Shihni ç’bëjnë “live” në emision
June 17
18:46 2017

Këtë të shtunë, çifti i shumëpërfolur i “Big Brother”, Xheni dhe Benardi, ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.

Ata janë ngacmuar nga gazetarja për jetën e tyre jashtë shtëpisë, për xhelozitë si dhe për zënkat e tyre. Xheni dhe Benardi kanë treguar se të dy janë shumë xhelozë dhe vazhdojnë të zihen edhe jashtë shtëpisë. Benardi ka thënë se Xheni kërkon ta acarojë, prandaj zihen. Ndërkohë që ajo ia kthen “Ne gocat jemi pak kështu”, duke nënkuptuar se vajzat kanë qejf të gërricen. Madje shpeshherë para se Benardi të fliste Xheni duke qeshur i thoshte: “Ki kujdes çfarë thua!”. Si për ta paralajmëruar se pas intervistës “do të sqaroheshin” të dy.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Komento
Shperndaje