Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Meghan Markle në daljen e saj të parë vetëm me mbretëreshën përballet me situatën e sikletshme

Meghan Markle në  daljen e saj të parë vetëm me mbretëreshën përballet me situatën e sikletshme
June 14
20:38 2018

Meghan Markle tashmë ka nisur  prezantimin e saj si Dukesha e Sussex-it dhe po merr pjesë në aktivitete të ndryshme dhe përurime në Mretërinë e Bashkuar. Sot ka pasur daljen e saj të parë publike  përkrah Mbretëreshës Elissabeta teksa kanë marrë pjesë në përurimin e një ure dhe më pas në koncertin e një shkollë fillore.

E gjithë vëmendja ka qenë tek  anëtarja më e re e familjes mbretërore e cila këtë herë siç duket ka respektuar protokollin duke nisur nga veshja e duke përfunduar tek sjellja.

Mediat e huaja kanë komentuar edhe raportin  e saj me mbretëreshën që duket mjaft i afërt, Ajo siç duket edhe në foto herë pas here ka shkëmbyer me buzëqeshje me Dukeshën e Sussexit.

Ata gjithashtu janë  hasur me nje situatë  e cila e ka vë në  në  siklet Meghan sepse një nga shoqëruesit i bëri me shenjë që  ajo të futet e para në makinë, mirëpo Mbretëresha tashmë ishte drejtuar për në makinë. Në këtë moment Meghan nuk dinte nëse duhej të futej në makinën e Mbretëreshës e para apo duhet të priste.Por, 92-pë r fatin e mirë  të  dukeshë s i tha që  ajo të  futej e para.

 

 

Komento
Shperndaje