Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Meghan Markle ka vetëm një kusht që t’i flasë sërish babait të saj

Meghan Markle ka vetëm një kusht që t’i flasë sërish babait të saj
August 15
21:07 2018

Aktualisht gjendja është mjaft e vështirë përsa i përket marrëdhënies së Meghan Markle me babain e saj Thomas.

Që nga dita e martesës, Thomas Markle nuk ka më asnjë kontakt me të bijën dhe intervistat e vazhdueshme që ai jep në media vetëm sa e acarojnë edhe më shumë gjendjen dhe i largojnë ata nga njëri-tjetri. Kjo ka ndodhur për shkak se familja mbretërore nuk dëshiron që askush që ka lidhje me ta të flas me shtypin.

Thomas është i dëshpëruar që nuk mund të flas me të bijën edhe pse duket se tashmë e ka një zgjidhje, bashkëshortja e tij Doria Ragland e cila do të jetojë me të bijën.
“Pavarësisht ankesave të Thomas ai e di se Doria flet me të bijën dhe çdo gjë që dëshiron t’ja thotë Meghan-it mund ta përcjellë përmes saj. Nëse Thomas do të donte vërtet të fliste me të bijën mund t’i dërgonte asaj një letër dhe Doria t’ja jepte. Meghan do të flasë sërish me babain vetëm nëse ai gjen një mënyrë të respektueshme dhe të përshtatshme, jo përmes shtypit. “,- është shprehur një burim për Daily Mail./Blitz.al/

Komento
Shperndaje