Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Meg Ryan hedh poshtë spekulimet për kirurgji plastike

Meg Ryan hedh poshtë spekulimet për kirurgji plastike
June 13
16:11 2016

Meg Ryan dukej shumë ndryshe në “Tony Awards”. Thuhet se kanë zbuluar të vërtetën për burimin e rinisë të saj. Prej shumë kohësh është spekuluar se ajo ka bërë operacion plastik buzët, gjë që Meg nuk e ka pranuar dhe ka këmbëngulur se asaj i pëlqen edhe procesi i plakjes.

Meg Ryan është mërzitur nga spekulimet, por nuk pohon, as nuk mohon ato që thuhen. Këtë diskutim ajo ka dashur ta mbyllë duke thënë: “Unë e dua moshën time. E dua jetën time, dua personin që jam. Unë mendoj se çdo gjë vjen me moshë”.

Etiketimet
Shperndaje