Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mediat “vdesin” një tjetër artist! Këngëtari shqiptar lajmëron vajzën se është shëndoshë e mirë

Mediat “vdesin” një tjetër artist! Këngëtari shqiptar lajmëron vajzën se është shëndoshë e mirë
November 24
09:57 2017

Ka kohë që nëpër portale të ndryshme po qarkullojnë lajme të rreme në lidhje me aksidente apo ngjarje jo të vërteta për VIP-at shqiptar.  Pas Sabri Fejzullahut pjesë e tyre ka qënë edhe këngëtari Sinan Vasaliu .

Ky i fundit përpara se familjarët  të shqetësoheshin ia ka dërguar lajmin vajzës së tij duke shkruar me shaka: “Ishalla Zoti më dërgon në xhenet”. Bisedën e ka shpërndarë në Instagram Edona vajza e Sinanit bashkë me një shkrim të shkurtër ku duket e zhgënjyer “Eh portalet”.  /Blitz.al/

Komento
Shperndaje