Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me syze dielli natën është edhe moda…

July 11
11:54 2016

Fillimisht ndoshta shumica janë çuditur por me kalimin e kohës është kthyer në trend fakti që personazhet e ekranit vendosin syze dielli kur performojnë, pavarësisht se është natë.

Jo vetëm në klipe por dhe në koncerte, evente të ndryshme sidomos këngëtarët,  vendosin syzet e “natës” e madje mund të themi se janë shndërruar në element kyç të paraqitjes së tyre. Disa prej këtyre figurave tashmë e kemi të pamundur ti imagjinojmë pa to.

Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga personazhet më të njohur të showbizzit shqiptar që vendosin syze dielli gjatë perfomancave.

 

Shperndaje