Blitz

 Breaking News

Më shumë se një dhuratë Shën Valentini! Sot mund ta bëni të lumtur partneren dhe veten duke shkuar këtu!

Më shumë se një dhuratë Shën Valentini! Sot mund ta bëni të lumtur partneren dhe veten duke shkuar këtu!
February 14
10:27 2020

Sot në ditën e të dashuruarve do të ndodh diçka shumë e bukur që do të mbledhë jo vetëm të dashuruarit por edhe vajzat që duan t’ja bëjnë qejfin vetes.

Pikërisht në ditën e dashurisë Fatma Haxhialiu ka vendosur t’ju japi një ide mjaft të bukur të gjithë çunave që duan t’i bëjnë dhuratën perfekte të dashurave të tyre.

Fatmarrela, linja e kaçurrelave nën emrin e gazetares dhe moderatores së njohur do të mbajë sot një event mjaft të rëndësishëm dhe gjithëpërfshirës në Ring Center.  Prej disa muajsh Fatmarrela është kthyer në obsesionin e çdo rrelseje, vajze me flokë të drejta onde apo dhe e fëmijëve të vegjël ndaj dhe në shenjë falenderimi Fatmarrela zgjodhi të mbledh të gjithëmikeshat e miqtë e saj në një event që do të ketë shumë surpriza.

Sot në orën 18:00 në Ring Center Fatma, drejtuesja e këtij brendi ka organizuar një festë të madhe që përfshin kateringun, tortën dhe sigurisht dhurata! Më saktë plot 20 dhurata produktesh dhe aksesorësh fantastik të Fatmarrela.

Ashtu siç edhe Fatma e ka treguar në postimin e saj në Instagram, ky event nuk është nga ata të zakonshmit, me VIP-a të ftuar por me njerëz të zakonshëm, mikeshat e Fatmarrela që besuan që në fillim tek fatmarrela dhe që sot janë klientë të pandarë. Nëse dhe ti dëshiron të shkosh dhe ta festosh Shën Valentinin ndryshe, t’i bësh një dhuratë të dashurës me paketimin zemër të Fatmarrelës, apo thjesht të kalosh një pasdite të bukur, mund të bëheni pjesë e eventit të Fatmarrela, në orën 18:00 në Ring Center. “Thuaj të dua me Fatmarrela!” /Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

Gocaaaa ne po behemi gatiii per daten 14 Shkurt, ora 18.00 @tiranaringcenter eventi i Fatmarrela @fatmarrela plot dhurata, embelsira, muzike, qejf dhe rrelaaaaa 🤩🤩🤩🤩 Nqs je single, nqs ai te ka ngritur nervat, nqs ai nuk te ka blere akoma diamantin qe kerkon beji disss dhe hajde bejme qejf bashke ne festen Fatmarrelaaaaa 😂 Nqs est i mil, merre me vete 😂❤ Ju pres te gjithaveeee rrelse dhe jorrelse te bejme foto, te flasim e te provojme se bashku produktet 😘 14 Shkurt ora 18.00 me Ring Center❤ Cunaaa, gocat me yll do jene ne Ring ne 14-Shkurt🙈 Faleminderiiit bashkepunetoreve te mi: @mumicosmeticsalbania @tiranaringcenter @frederikaartimartesor @akzcreativestudio @lorel_makeupartist @sara_event #videomaker @bicerrivideo

A post shared by FatmaRrela (@fatmarrela) on

Share