Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me shampanjë e fishekzjarre siç e do zakoni, reperi shqiptar feston ditëlindjen

Me shampanjë e fishekzjarre siç e do zakoni, reperi shqiptar feston ditëlindjen
November 08
12:06 2018

Sot, reperi i njohur shqiptar mbush plot 29 vjeç, bëhet fjalë pikërisht për 2 Ton.

Ai ka vendosur të nisë festën menjëherë pas orës 12 së bashku me miqtë e tij. 2 Ton ka shpërndarë në rrjetet sociale disa foto ku shihet se po feston me shampanjë dhe fishekzjarre, dy gjëra të cilat të gjithë e dimë se karakterizojnë jetën luksoze.

Përbri një prej fotove postuar në Instagram reperi shkruan: “Gëzuar ditëlindjen për mua!”

Sigurisht që kanë qenë të shumta urimet dhe komentet nga ndjekësit e të afërmit e tij./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje