Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me rastin e festave Jozefina Topalli poston foto familjarisht, mungon nusja e shtëpisë?

Me rastin e festave Jozefina Topalli poston foto familjarisht, mungon nusja e shtëpisë?
December 26
12:32 2017

Djali i ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli, Genari dhe moderatorja e njohur Eva Murati janë në lidhje prej disa vitesh. Fjalë të shumta thonë se ata tashmë kanë një marrëdhënie familjare, por na ka konfuzuar paksa fotoja e fundit e Jozefinës.

Ajo ka publikuar në Facebook një foto familjare me rastin e festave, por duket se Eva mungon në të. Pra, një foto pa nusen e shtëpisë a do të kishte kuptim?

Gjithsesi mund të themi se kjo është një foto shumë e veçantë./Blitz.al/

Related image

Komento
Shperndaje