Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me një unazë në gishtin e fejesës, Flori Mumajesi sapo trazoi sërish rrjetin!

Me një unazë në gishtin e fejesës, Flori Mumajesi sapo trazoi sërish rrjetin!
July 16
20:27 2018

Jeta private e producentit të njohur, Flori Mumajesi ka shfaqur gjithnjë interes për publikun dhe për mediat. Ama ai ka ditur gjithmonë të jetë hermetik sicc janë personazhet e kalibrit të tij.

Por, herë herë nuk harron edhe të na ngacmojë me pastime romantike, ku herë shfaqet duke kënduar vargje të ndjera, herë duke qëndruar krah një vajzë, të cilës duke i duket fytyra dhe herë duke postuar foto me pershkrime dashurie.

Mbrëmjen e sotme, kantautori ka postuar foton e dy duarve të kapura bashkë dhe në njërën prej tyre shfaqet një unazë në gishtin ku zakonisht vendoset unaza e fejesës apo martesës.

Sigurisht, në përshkrim nuk ka asgjë më tepër se një zemër, por kaq mjafton për të ngritur pyetjen: Mos vallë Flori Mumajesi është në një lidhje serioze dhe tani po e ndan me ne?

Një gjë është e sigurtë, përgjigjen mbetet të na e japë vetë Flori në ditët në vazhdim.  /Blitz.al/

❤️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Komento
Shperndaje