Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Më në fund u vërtetua! Loredana dhe Mozzik në pritje të një fëmije

Më në fund u vërtetua! Loredana dhe Mozzik në pritje të një fëmije
August 10
08:19 2018

Prej kohësh është aluduar se reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana janë në pritje të një fëmije. Ndonëse nëpërmjet fotove në Instagram ishte e kuptueshme se Loredana kishte marrë disa kilogram dhe “nurin” tipik të shtatzënisë, për herë të parë ajo e ka pranuar përpara ndjekësve të saj se është në pritje të ëmbël.

Loredana ka postuar një palë atlete për bebe, dhuratë kjo që me siguri nuk do të jetë e vetmja për beben që pritet të vijë në jetë.

Epo, tani po që kemi të gjitha “të drejtat” të urojmë Mozzik-un dhe Loredanën për këtë çast magjik që ata po ndajnë bashkë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje