Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Më në fund Sara Hoxha vendos të publikojë vetë foto nga dasma dhe çifti duket kaq bukur

Më në fund Sara Hoxha vendos të publikojë vetë foto nga dasma dhe çifti duket kaq bukur
August 31
10:48 2018

Dasma e Ledionit dhe Sarës ishte gati gati një dasëm misterioze. Edhe pse Blitz.al zbuloi shumë detaje nga ceremonia çifti kishte zgjedhur që të mbante çdo gjë për vete dhe të mos postonte asgjë. Ata vendosën të kurorëzonin dashurinë e tyre në Como të italisë në një dasëm madhështore.

Por duket se ka ardhur dita që vetë çifti të zbulojë diçka nga ajo natë dhe Sara ka postuar në Instagram një foto nga dasma. Ajo dhe Ledioni duken të ulur në tavolinë dhe mund të dallohet mjaft mirë gëzimi që ata po përjetonin në ditën më të lumtur për ta. Në fakt duket si një foto e shkëputur nga interneti sepse çdo gjë është mjaft perfekte dhe po presim edhe foto të tjera kaq të veçanta nga dasma e shumëfolur e Ledionit dhe Sarës.

/Blitz.al/

 

/Blitz.al/

 

 

 

 

 

Komento
Shperndaje