Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Më në fund Rita Ora vishet!

Më në fund Rita Ora vishet!
December 15
19:31 2016

Jemi mësuar që Rita Orën ta shohim kohët e fundit të zhveshur dhe duke treguar format e saj mjaft seksi.

Por mesa duket i ftohti ka bërë punën e vet dhe ka detyruar Ritën të vishet.

Ajo është fotografuar nga paparazzi-t në Poloni, teksa po dilte nga makina e po hynte në hotel, e veshur me një kostum në dukje i trashë, me atlete dhe e mbuluar aq sa i dukej vetëm fytyra, si dhe gishtat e duarve.

Rita parakaloi në tapetin e kuq të “Women in Music” para disa ditësh, event i organizuar nga Billboard, ku u shfaq me një veshje mjaft provokuese e të bukur, por ama i ftohti polak ka bërë që këngëtarja me origjinë shqiptare të vishet nga koka te këmbët. /Blitz.al/

 

3b6a0bc200000578-0-image-a-13_1481816469406 3b69af1800000578-0-image-a-12_1481816467490

Komento
Shperndaje