Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Më në fund! Elvana Gjata shpjegon kuptimin e fotos lejla

Më në fund! Elvana Gjata shpjegon kuptimin e fotos lejla
August 29
10:18 2016

Pak ditë më parë, postimi i një fotoje lejla nga Elvana Gjata në Instagram dhe më pas ripostimi nga shumë këngëtarë të njohur shkaktoi konfuzion te portalet dhe te ndjekësit e këngëtares. Më pas u mësua se bëhej fjalë për një këngë që Elvana Gjata do të publikonte me Capital T.

Por pse lejla?

Përgjigjen na e ka dhënë vetë këngëtarja e “Love Me, Love Me”, e cila ka publikuar një foto po në Instagram, ku shkruan: “Lejlaja është ngjyra e besnikërisë. Ajo tregon luks, pasuri dhe ndërlikim. Ajo është gjithashtu ngjyra e pasionit, romancës dhe ndjeshmërisë”.

Pak a shumë, Elvana na ka dhënë një shpjegim për zgjedhjen e ngjyrës lejla, por jemi të sigurt që një shpjegim më të qartë e më të saktë do ta marrim kur të publikohet bashkëpunimi me reperin kosovar, Capital T. /Blitz.al/

 

 

A photo posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Etiketimet
Shperndaje