Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…

Më në fund! Bruno zbulon “Atë”…
April 25
22:32 2016

Pritjes për të dëgjuar këngën më të re të Brunos mesa duket i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të fundit të titulluar “Ajo”. Në klip nuk kanë munguar edhe skenat e nxehta, të cilat kulmohen me një puthje në fund të videos. Edhe pse ka pak orë që është prezantuar për publikun, nuk kanë munguar komentet pozitive në lidhje me çdo detaj të këngës,e cila mesa duket është një tjetër sukses i studios “Three Dots”

“Ajo” vjen pas suksesit që Bruno pati me hitin “Love me” në bashkëpunim me Elvana Gjatën. Edhe me këtë produksion ai premton shumë.

Etiketimet
Shperndaje