Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Më mirë i ati se i biri”! Babai i Getit në kërcim me Marinën u duk një zotëri i vërtetë

“Më mirë i ati se i biri”! Babai i Getit në kërcim me Marinën u duk një zotëri i vërtetë
September 15
09:49 2017

E ëma e Getoar Selimit u bë mjaft e njohur në rrjete sociale këto ditët e fundit prej shpërndarjes së fotove nga dasma e tij me moderatoren bukuroshe Marina Vjollca. Por asnjëherë nuk kishim pasur mundësi të shihnim babain e Getit dhe këtë ‘sekret’ të deritanishëm na i ka zbuluar pikërisht Marina, e cila në statusin e nuses së re në familjen Selimi ka vendosur të postojë një album nga dasma në Instagram ku ka vetëm tri foto: një me Getin, një me vjehrrin dhe një me vjehrrën.

Ajo çka bie në sy te babai i Getoarit teksa ai kërcen me Marinën është eleganca që e karakterizon duke e bërë një zotëri të vërtetë. Në portret sigurisht ka shumë ngjashmëri me Getoarin, sidomos në mënyrën se si ka vendosur të mbajë mjekrën, çka dallon menjëherë se ky stil shumë brun në look është diçka që rrjedh në familjen Selimi.

Epo Marina, duhet ta ndryshosh këngën e ta bësh: “Më mirë i ati se i biri!” /Blitz.al/

Komento
Shperndaje