Blitz

 Breaking News

“Më mirë e ëma se e bija” në shtëpinë e Bebe Rexhës

“Më mirë e ëma se e bija” në shtëpinë e Bebe Rexhës
April 23
08:05 2017

Besojmë se e keni dëgjuar shumë herë frazën “më mirë e ëma se e bija”, zakonisht në këngët popullore shqiptare, por edhe kur diskutojmë mbi ndonjë raport nënë-bijë, ku dukshëm mamaja është një person që mbahet shumë mirë nga pamja fizike, aq sa arrin t’ia marrë ‘nurin’ edhe vajzës së saj.

Epo, edhe në shtëpinë e Bebe Rexhës qenka kështu! Kjo e fundit ka postuar vetëm pak më parë një fotografi me të ëmën në Snapchat dhe mund të themi me plot bindje se mamaja e saj është një yll i vërtetë. Një zonjë e mbajtur që më tepër duket si mikesha e këngëtares sesa mamaja e saj.

Janë të bukura zonjat shqiptare! /Blitz.al/

 

Share