Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me këtë foto nga pishina me të bijën, Zaimina na prezanton shtëpinë e saj super luksoze!

Me këtë foto nga pishina me të bijën, Zaimina na prezanton shtëpinë e saj super luksoze!
August 09
12:30 2018

Prej disa kohësh Zaimina ka treguar në Instagram se ajo është duke punuar për dekorin e shtëpisë së saj të re. Duke qenë se Zai është diplomuar për arkitekturë, i shkon më së miri që për shtëpinë e saj të kujdesej ajo vetë për të gjitha detajet.

Tani që shtëpia është ndërtuar dhe familja e Zaiminës kanë hyrë zyrtarisht, duket se puna e bërë ka qenë shumë e mirë. Një shtëpi e madhe, një pishinë mjaft e këndshme në oborr ku mund të luajë me të voglën e saj dhe sigurisht pjesa e brendshme është e areduar në mënyrë perfkete me ngjyra të hapura që thyhen me disa detaje pastel.

#interiordesign#livingroom#decor#architecture#space

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

#architecture#interiordesign#homedecor#chair#art#archdaily

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

#architecture#interiordesign#white#loveart

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Vetëm para pak minutash Zaimina ka shpërndarë një foto ku ajo shfaqet mbi komerdare në pishinën e shtëpisë, duke na treguar se këto ditë të nxehta të gushtit ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e saj sepse ia ka siguruar të gjithë komoditetin e mundshëm vetes për tu ndjerë si në plazh, edhe pse në shtëpi.

Mommy & Khloe 🦄🦄 #unicornfamily

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on


/Blitz.al/

Komento
Shperndaje