Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me kë po puthet Enca?

August 22
10:53 2016

Edhe pse me pushime, Enca nuk harron të na përditësojë më foto dhe video nga veprimtaritë e saj, që duhet theksuar janë të shumta.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në SnapChat teksa ndodhet në bregdet duke u puthur me një djalë kurse në Instagram, ajo ka postuar përsëri një foto, por këtë herë duke bërë zemrën me duar me të njëjtin person.

Enca ka zgjedhur të mos tregojë as emrin dhe as pamjen e personit në foto, por ta lërë të gjithën në një mister. Ajo që e bën akoma më misterioze këtë çështje është fakti se ajo vazhdimisht ka postuar në SnapChat shprehje romantike dhe fraza nga këngë të njohura dashurie, por u mendua se kjo ishte e gjitha në kuadrin e këngës së re së Encës, tema e së cilës është jeta private e këngëtares./Blitz.al/

Shperndaje