Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me kë po pushon Tuna në Turqi?

April 25
19:25 2016

Mesa duket, pas ndarjes nga Cozman, Tuna po i kushton më shumë kohë vetes të saj, duke mos lënë prapa karrierën. Vetëm pak ditë më parë ajo publikoi këngën e saj më të re, “Dy Tima” , e cila pati shumë sukses.

Pas ndarjes dhe pas suksesit të këngës, ajo ka vendosur të relaksohet dhe të pushojë disa ditë në një nga resortet më luksoze në  Turqi.

Fotot e postuara në Snapchat tregojnë se  këtë herë Tuna po i kalon pushimet në shoqërinë e dy femrave. Ajo ndodhet në Turqi së bashku me nënën dhe shoqen e saj.

Gjatë verës këngëtarja ka një fluks të madh koncertesh, kështu që i ka filluar më herët pushimet verore dhe ka zgjedhur si destinacion të parë Turqinë.

tttt

 

ttt

 

Etiketimet
Shperndaje