Blitz

 Breaking News

(FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!

(FOTO) Më fal, ke harruar të veshësh pantallonat!
March 28
16:54 2016

...

...
Picture 1 of 12

Gigi Hadid, Kendall Jenner dhe pjesa tjetër e yjeve janë rrëmbyer nga trendi i ri. Këto vajza kanë vendosur të mos veshin pantallona. Kjo nuk është shumë e thjeshtë dhe komode, por me kalimin e kohës do të shikohet në qoftë se ky trend do të përfshijë edhe njerëzit e tjerë.  Gjithsesi mund të quhet një trend “i rrezikshëm”. Ky është një trend që nuk duhet ta provoni në shtëpi, pa pasur mbikëqyrjen e një stilisti. Shfletoni galerinë për të parë shembujt  e veshjes të bluzave pa pantallona nga disa të famshëm.

Tags
Share