Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me çfarë i krahason Big Basta vithet e Nicky Minaj

Me çfarë i krahason Big Basta vithet e Nicky Minaj
May 10
23:20 2016

Frutat e sezonit nuk janë vetëm për t’u ngrënë dhe këtë ua vërteton më së miri reperi Big Basta.

Të gjithëve na ka ndodhur të kemi hasur forma të çuditshme frutash, si dy bajame të ngjitura apo dy kumbulla dhe e njëjta histori i ka ndodhur dhe Bigut. A ju duken edhe ju dy kumbulla të bashkuara si të pasmet e Nicki Minaj? Big Bastës po, e nuk mjaftohet veç me përfytyrimin, por improvizon dhe “twerk me të pasmet e Nickit”.

Në një video në Instagram, reperi u tregon fansave se këto kumbulla janë variant frute i të pasmeve të Minaj, madje i lëkund nëpër gishta, si për të improvizuar kërcimin e saj të famshëm. Shihni më poshtë twerk-un e kumbullës ose më mirë, sipas Bigut, të të pasmeve të Nicki Minaj.

Kumbulla “Nicki Minaj” @nickiminaj ????

A video posted by Producer,MCNRadio Program Dir. (@bigbastaofficial) on

Shperndaje