Blitz

 Breaking News

Matchy-matchy si Klea dhe Elgiti! Kur vjedh pak nga stili i të dashurit por ty të shkon më shumë!

Matchy-matchy si Klea dhe Elgiti! Kur vjedh pak nga stili i të dashurit por ty të shkon më shumë!
August 31
15:03 2018

Ata janë tashmë një çift i konsoliduar dhe një nga dyshet më të preferuara të publikut.

Klea Huta dhe Elgit Doda gjithnjë e më shumë po shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit duke e jetuar dashurinë e tyre tashmë publikisht.

Së fundmi ata kanë zhvilluar një set fotografik me Fadil Berishën dhe duken më të bukur se kurrë. Klea ka “vjedhur” pak nga stili mashkullor i të dashurit të saj.

Të dy shfaqen të veshur me këmishë dhe me xhinse. Të kombinuar dhe të dashuruar është gjëja më e mirë që mund të ekzistojë tek një çift.  Aktualisht ata ndodhen në Amerikë ku edhe kanë zhvilluar këtë foto./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Veç 20’ @fadilberisha 📷❤️

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Share