Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mat: Majku fotografohet përkrah të dashurës së re!

January 12
18:23 2018

Gjatë 2017-ës, Majk ishte një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit e kjo herë për jetën private e herë për muzikën.

Fillimisht komentohej marrëdhënia me Majlindën, ish-partneren e tij e më pas për djalin e ardhur të jetë.

E tashmë Majk po përflitet për një marrëdhënie të re, me bukuroshen prishtinase, Melita Nushi. Edhe pse reperi (si gjithmonë) nuk është prononcuar për mediat në lidhje me këtë, këto të fundit duket se kanë kapur “çiftin” e ri mat.

Është Telegraf, ai që ka postuar disa foto të Majk dhe Melita në aeroportin e Prishtinës, “Adem Jashari”, të cilët po niseshin për në qytezën ëels, në Austri.

Epo, për fatin e keq të Majkut, gjithmonë i dalin të vërtetat në shesh. Të të urojmë Majk?! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje