Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mashkulli që ndajnë Daffye dhe Nora

Mashkulli që ndajnë Daffye dhe Nora
March 15
11:34 2016

Në një terren të vështirë sic është ai I shoëbiz-it të gjithë “luftojnë” me të gjithë për të arritur majën. Duhet muzika, veshja ose zhveshja, vendi I xhirimeve, ideja e vecantë. Edhe pse të gjithë këngëtarët kanë stilin e tyre ka disa pika që I bashkojnë më njëri- tjetrin. Mund të jetë shtëpia diskografike, regjia e videoklipit, vendet e xhirimit e shumë detaje të tjera që përfshihen për të sjellë produktin final. Dafina Zeqiri dhe Nora Istrefi janë dy nga këngëtaret më të dashura për publikun. Edhe pse kanë stil të ndryshëm në muzikë ato I bashkon një mashkull. Një mashkull që për sejcilën është shumë I rëndësishëm. Dikur motivi I prishjes së miqësisë mes Tunës dhe Dafina Zeqirit ishte Ledri Vula por këtë herë Daffye nuk e ka problem të ndajë të njëjtin mashkull me Nora Istrefin. Ai është djali që kompania ka zgjedhur për ta bërë pjesë të videoklipeve të secilës. Tek “Hate You, Love U” djali pranon të qellohet me armë nga Daffye në “Paint Ball” ndërsa tek “Sa t’kom dasht” luan bilardo me Norën. E rëndësishme është që të dyja kanë shije të përbashkët në zgjedhjen e meshkujve që u vijnë pas fijes.

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment