Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mashkulli që i puth këmbët Nicki Minaj

Mashkulli që i puth këmbët Nicki Minaj
November 25
16:19 2016

Një nga çiftet më të njohura në Hollywood, Nicki Minaj dhe Meek Mill, nuk ngurron kurrë të tregojë dashurinë për njëri-tjetrin.

Dhe këtë dashuri e kanë treguar edhe në rrjetet sociale.

Reperja e njohur ka publikuar në Instagram një foto mjaft tërheqëse, ku shfaqet partneri i saj, Meek Mill, duke i puthur këmbën teksa luan Play Station.

Në përshkrimin e fotos, Minaj ka shkruar: “SOMTY”. Në të vërtetë askush nuk e di se ç’ka dashur të thotë me këtë. /Blitz.al/

SOMTY

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Komento
Shperndaje